KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14781010
nr 1478 1010
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Oljemålning, "Den barske". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 68x56 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
6.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:38:40
5.400 kr
5.600 kr (Budbetjänt)
5.800 kr
- Klassiska